Меню сайту

Календар

  «  Липень 2020  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031

Профіль


 Правила відвідування Льодової арени «Білий Барс»  


        Дані правила призначені для відвідувачів Льодової арени «Білий Барс». Всі відвідувачі зобов’язані дотримуватися цих Правил.
1. Кожен відвідувач самостійно визначає для себе та своєї дитини можливість відвідування льодового стадіону, виходячи із фізичного самопочуття та стану здоров’я.
2. Відповідальність за дотримання техніки безпеки та правил поведінки на льодовому стадіоні несе відвідувач.
3. За прокат ковзанів відвідувач обов’язково повинен залишити в заставу документ (посвідчення водія, пенсійне посвідчення, студентський або учнівський квиток, Чорнобильське посвідчення), який повертається після здачі в пункт прокату жетона та ковзанів. За втрату жетона – штраф 20 грн.
4. Кожен відвідувач льодового стадіону має право знаходитись на льодовому полі протягом оплаченого сеансу, згідно з затвердженим адміністрацією графіком роботи стадіону. Вартість сеансу відвідування зазначена у тарифах.
5. За цінні речі та гроші, залишені у роздягальні, адміністрація відповідальності не несе. Всі речі можна здати в гардероб.
6. У випадку порушень відвідувачем правил поведінки, адміністрація має право вимагати у нього негайно залишити територію льодового стадіону без компенсації вартості квитка. 
7. Поведінка відвідувача на стадіоні не повинна заважати іншим особам, представляти загрозу безпеці їх життя, здоров’я або у тій чи іншій мірі обмежувати їх свободу. За вищезазначені дії відвідувач несе відповідальність, передбачену діючим законодавством.
8. За умисні протиправні дії, порушення правил поведінки на льодовому стадіоні, а також за навмисне псування власності стадіону, відвідувачі несуть відповідальність відповідно до діючого законодавства, в тому числі порушники можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності відшкодування заподіяних збитків.

На льодовому стадіоні ЗАБОРОНЕНО:
1.      знаходитись у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
2.      курити чи смітити; 
3.      вживати їжу та напої поза відведеним для цього місцем;
4.      виходити на лід із ключками, шайбами (крім спеціально відведених годин для гри в хокей);
5.      знаходитися на льодовому полі в період роботи льодорізної машини;
6.      рухатись на великій швидкості, загрожуючи безпеці відвідувачів;
7.      приносити та розпивати спиртні напої; 
8.      виходити на лід з тваринами та без захисних бахил на взутті;
9.      ходити в ковзанах по кахлю та підніматися в ковзанах на другий поверх. Штраф – 100 грн.;
10.    псувати інвентар та льодове покриття.

Фотогалерея