Меню сайту

Календар

Профіль

ХК «Білий Барс»
ХК «Білий Барс» завжди робить ставку на молодих українських вихованців. Школу команди пройшло багато хокеїстів, що захищали кольори Україні, в складі юніорської та молодіжної збірних.

25 липня 2011 року «Білий Барс» на установчих зборах у Києві став одним з клубів-засновників Обєднання хокейних клубів "Професійна хокейна ліга". Перший сезон ПХЛ команда посіла сьоме місце серед восьми учасників. Перед стартом сезону 2012/13 «Білий Барс» змінив місце проживання в Київській області, переїхавши з м. Бровари до м. Біла Церква.

Тепер новий «Льодовий стадіон» став домашньою тренувальною базою «Білого Барсу». Вже 18 та 20 грудня «Білий Барс» грав першу гру на своїй новій спортивній арені. На обох матчах проти харківського "Динамо" був аншлаг. Варто відзначити що ХК «Білий Барс» - єдиний спортивний клуб в м. Біла Церква, що виступає у найсильнішій лізі України серед професійних команд в ігрових видах спорту.

«Білий Барс» єдиний вітчизняний хокейний клуб, в якому побудована вся професійна спортивна піраміда. Команда не обмежується Білоцерківським районом - інфраструктура хокейного клубу охоплює всю Київську область.

Офіційний сайт ХК «Білий Барс»: hcbbars.com.ua

Фотогалерея